Certyfikat Rzetelności

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

statusy dostępności

1. Jeśli na karcie produktu w punkcie:"Dostępność" jest napisane, że towar znajduję się w magazynie, to towar wysyłamy w ciągu 24h.

 

  

2. Na chwilę obecną część towaru przechowywana jest w magazynach obcych, stąd też dłuższy okres czasu potrzebny jest na sprowadzenie. O takiej sytuacji możemy dowiedzieć się w karcie produktu w punkcie:"Dostępność"

 

 

3. Czas potrzebny na sprowadzenie danego produktu z magazynu obcego jest napisany w punkcie:"Termin realizacji" w karcie produktu.

    CZAS DOSTAWY: 1-2 DNI 

CZAS DOSTAW: 2-5 DNI

 

4. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że towar, którego "Dostępność" była określona jako "Na zamówienie" jest niedostępny na magazynie obcym. O tym fakcie staramy się informować Klienta w jak najszybszym czasie, podając informacje na temat czasu kolejnej dostawy lub ewentualnego zamiennika produktu i w ostateczności natychmiastowego anulowania zamówienia i zwrotu wpłaconej gotówki. Gdy produkt ma taki status to przed zamówieniem najlepiej skontaktować się mailowo lub telefonicznie pod nr 12 346 11 03, a my od ręki sprawdzimy dostępność.

Z wyżej wymienionego powodu zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia takiego zamówienia

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 503 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-12
Szybko i terminowo pomimo, że zamowienie wymagalo weryfikacji
2023-08-19
Wszystko ok. Szyba wysyłka. Dobrze zapakowane. Pozytyw.
pixel