Informacje o marce SHOEI

Japońska firma SHOEI dopracowuje technologię produkcji kasków od 1958 roku

informacje o kaskach Shoei


Eitaro Kamata - to od niego rozpoczęła się przygoda marki Shoei z produkcją kasków. Przygoda, która trwa do dziś i owocuje licznymi technologiami a także modelami kasków, które mamy przyjemność nosić podczas jazdy na naszych jednośladach.

Od samego początku istnienia firmy, kaski Shoei były produkowane dla motocyklistów ze sportowym zacięciem. W latach 60-tych kaski zyskały popularność w USA. Po pierwszych sukcesach produktów marki Shoei zyskały rzeszę zwolenników także w Europie. Potwierdzeniem jakości jest fakt, że każdy motocyklista słysząc słowo Shoei wie, że chodzi o kaski - najwyższej jakości kaski, które produkowane są z najlepszych materiałów i przy użyciu technologii, która wyprzedza obecną epokę. Przykładem potwierdzającym tą tezę są kaski z serii Shoei NXR, Shoei Neotec, Shoei GT-Air, które od wielu lat piastują miano najlepszych na świecie.
 
SHOEI kaski wytwarza w całości w Japonii. Włodarze firmy nie chcą słyszeć o cięciu kosztów i zlecaniu produkcji elementów konstrukcji kasków dla zewnętrznych firm. Wynikiem są najlepsze, najbezpieczniejsze kaski, które produkowane są od samego początku w fabryce Shoei w Japonii - przez ludzi, którzy każdego dnia do pracy przychodzą zmotywowani pasją i chęcią rozwoju.

Jesteśmy przekonani, że zakup kasku marki Shoei wywoła na twarzy każdego motocyklisty radość i zapewni mu bezpieczeństwo, na jakie zasługuje.
 
Nie przegap przyjemności jeżdżenia swoją ukochaną maszyną w kaskach Shoei - zapraszamy do sprawdzenia oferty i do zakupu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 644 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Super
2024-05-14
Szybko i sprawnie.

Certyfikat Rzetelności

pixel